LKS Brzeźnica - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

Sokół Siedliska BoguszLKS Brzeźnica
Sokół Siedliska Bogusz   LKS Brzeźnica
2017-05-28, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

LKS BrzeźnicaWisłoka II Dębica
LKS Brzeźnica 2:3 Wisłoka II Dębica
2017-05-21, 14:00:00
    relacja »

Kalendarium

28

05-2017

niedziela

29

05-2017

pon.

30

05-2017

wtorek

31

05-2017

środa

01

06-2017

czwartek

02

06-2017

piątek

03

06-2017

sobota

21 urodziny obchodzi Tomasz Dybowski

Kontakty

Wydarzenia

Zapowiedź 16.kolejka

  • autor: Admin, 2016-10-03 15:37

Sokół Siedliska Bogusz - LKS Brzeźnica 
28.05.17 Niedziela 
Stadion Siedliska Bogusz 
Godzina 11:00 


Mecz 2017-05-21, 14:00


herb LKS Brzeźnica 2:3 herb Wisłoka II Dębica
LKS Brzeźnica   Wisłoka II Dębica

Aktualności

Wyniki Sparingów 2017

  • autor: Admin, 2017-03-13 17:14

LKS Brzeźnica 4:1 Inter Gnojnica
LKS Pustków 2:4 LKS Brzeźnica

LKS Bobrowa 1:6 LKS Brzeźnica
Dragon Korzeniów 3:3 LKS Brzeźnica
LKS Brzeźnica 3:1 Dragon Korzeniów


Relacja Turniej Halowy 2017

  • autor: Admin, 2017-03-08 15:37

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica serdecznie zaprasza na organizowany XI Halowy Turniej Piłki Nożnej Klubów Sportowych o Puchar Wójta Gminy Dębica i Dyrektora Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica, który odbędzie się w dniu 11 marca 2017 r. na Hali Sportowej Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Pustkowie-Osiedlu. Rozpoczęcie turnieju zaplanowano na godz. 9:00.

Więcej w rozwinięciu newsa >>
Został dodany harmonogram turnieju >>
Relacja z turnieju >>


Aneks 2016/2017 awanse i spadki

  • autor: Admin, 2016-09-05 16:39

Aneks do Regulaminów Rozgrywek Piłkarskich Seniorów i Drużyn Młodzieżowych prowadzonych przez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej, Okręgowe Związki i Podokręgi na sezon 2016/2017. 

więcej w rozwinięciu newsa >>

 


Wyniki Sparingi 2016

  • autor: Admin, 2016-07-26 20:34

MULKS Pustynia 2:11 LKS Brzeźnica

LKS Brzeźnica 8:3 LKS Nagoszyn

LKS Brzeźnica 4:1 Piast Wolica Piaskowa

LKS Brzeźnica 5:6 Czarnovia Czarna

LKS Brzeźnica 2:5 LKS Pustków

Dragon Korzeniów 2:3 LKS Brzeźnica

LKS Brzeźnica 3:1 Chemik Pustków (juniorzy)

Paszczyniak Paszczyna 4:4 LKS Brzeźnica


Terminarz runda wiosenna

  • autor: Admin, 2016-03-08 16:30

Dostępny jest terminarz na sezon 2016/2017, runda wiosenna Klasa B I Dębica, znajduje się w menu po lewej stronie lub tutaj >>terminarz<<


Wyniki Sparingi 2016

  • autor: Admin, 2016-02-26 17:06

LKS Brzeźnica 3:2 Chemik Pustków (juniorzy)

Skład:
Smyka,P.Sikora,W.Pecak,P.Pecak,Pasiecznik,Gaweł,T.Pecak,Golec,Rembiasz,K.Jaskot,Wicek
Laska,R.Niwa,D.Jaskot,Kitrys,D.Rogowski,D.Puzio,D.Pawełek,P.Jaskot

Bramki: 2x K.Jaskot, Wicek


LKS Nagoszyn 3:2 LKS Brzeźnica

Skład:
Dybowski, D.Jaskot. P.Pęcak, W.Pęcak, Kalita, Galiatsatos, Gaweł, Zięba, Golec, Sikora, T.Pęcak, K.Jaskot, Wicek, D.Pawełek, Puzio, Pasiecznik, P.Jaskot, Strzałka, Kitrys, Wołowiec, Rembiasz

Bramki: Wicek, K.Jaskot

 

LKS Jodłowa 1:0 LKS Brzeźnica

Skład:
Laska, Sikora, Golec, P.Jaskot, Pikula, Rogowski, Rembiasz, K.Jaskot, Dybowski, Puzio, D.Pawełek - R.Pawełek, Wicher

 

LKS Pustków 6:1 LKS Brzeźnica

Skład:
Napora, P.Pęcak, W.Pęcak, Kalita, Galiatsatos, Zięba, Golec, Rogowski, T.Pęcak, K.Jaskot, Wicek, Laska, Sikora, P.Jaskot, Kitrys, Rembiasz, Strzałka, Pasiecznik

Bramka: K.Jaskot
 

Dragon Korzeniów 1:8 LKS Brzeźnica

Skład:
Laska, D.Jaskot. P.Pęcak, Niwa, W.Pęcak, Kalita, Galiatsatos, Gaweł, Zięba, Golec, Rogowski, T.Pęcak, K.Jaskot, Wicek, D.Pawełek, Smyka

Bramki: 4x Wicek, 2x D.Jaskot, 2x K.Jaskot
 


Archiwum aktualności


FACEBOOK

 
 

TRENINGI

Wtorek 17:30
Czwartek 17:30

Reklama

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 30, wczoraj: 348
ogółem: 950 680

statystyki szczegółowe

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Borkovia Borek Wielki pauza
Korona Góra Ropczycka 3:3 Baszta Zawada
LKS Brzeźnica 2:3 Wisłoka II Dębica
LZS Mała 9:0 Sokół Siedliska Bogusz
MULKS Pustynia 0:0 Piast Wolica Piaskowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
MULKS Pustynia - pauza
Piast Wolica Piaskowa - LZS Mała
Sokół Siedliska Bogusz - LKS Brzeźnica
Wisłoka II Dębica - Korona Góra Ropczycka
Baszta Zawada - Borkovia Borek Wielki